Mersin’de faaliyet gösteren MED MERMER dünya çapında artan Türk Mermer ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulmuştur. Kuruluşunun ilk gününden bu yana Med Mermer; Ortadoğu, Çin, Amerika, Avrupa dahil tüm dünya pazarında hızlı bir büyüme sergilemiştir.

Amacımız sizlerle daha da ileriye gitmektir..

Uzman ekibimiz tarafından itina ile seçilen mermer ve doğal taşlarımızın ihracatını ve tüm lojistiğini organize ediyoruz. Ocağımızdan başlayarak en yakın limana kadar olan lojistik işlemlerini gerçekleştiriyor, yükleme operasyonunun tamamını takip edip müşteri talebi üzerine gerekli tüm dokümantasyon işlemlerini profesyonel ihracat ekibimiz ile tamamlıyoruz.Yurt içi ve yurt dışı taleplerin tamamını karşılayabilecek uzman saha ekibimizle ve son teknoloji de olan ekipmanımızla yılın 12 ayı aktif bir şekilde çalışmaktayız.

Kalite : En yüksek değeri verebilmek için, kaliteli ürün ve servisimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak birincil görevimizdir.

Sorumluluk : Yaptığımız işlerde; müşterilerimize, tedarikçilere ve birbirimize karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmaktır.

Med Mermer

– En iyi Mermer seleksiyonları
– Zamanında yükleme hizmeti
– En iyi mermer kesimleri
– Yeni projelere açıklığı ve profosyonel ekibiyle
– Değişik ebatlarda kesimleriyle

Yurt içi ve yurt dışında hizmetinizdedir..